ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE MODELARSKIM

23 września 2016

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE MODELARSKIM

Fundacja Banku Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w konkursie modelarskim „EKO MODEL”, którego celem jest promowanie Odnawialnych Źródeł Energii oraz instalacji ograniczających negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Udział w konkursie polega na samodzielnym wykonaniu makiety lub modelu EKO instalacji w domu jedno- lub wielorodzinnym. Prace podzielone będą na kategorie: woda, ciepło i energia elektryczna. Modele mogą być w dowolnej skali, zarówno statyczne, jak i dynamiczne.

Zgłoszone do konkursu modele zostaną ocenione przez komisję składającą się z modelarzy, ekologów i pracowników Fundacji. Przewidziane są nagrody główne oraz liczne wyróżnienia o łącznej wartości 14 tysięcy złotych.

Konkurs zaczyna się 1 października 2016 r., zapisy trwają do 31 grudnia 2016 r., na modele czekamy do 28 lutego 2017 r.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.ekomodel.fundacjabos.pl.

Partnerem konkursu jest sklep modelarski ATA – ŚWIAT MODELI.