Wyniki II. edycji konkursu „Akademia Fundacji BOŚ”

6 lutego 2024

Wyniki II. edycji konkursu

Pod koniec stycznia ogłosiliśmy wyniki II. edycji konkursu „Akademia Fundacji BOŚ”.

Wyłoniliśmy 18 zwycięskich zespołów.

Spośród kategorii A:

• Naukowe Architektury i Budownictwa Ekologicznego Archinature (Politechnika Lubelska).
  • Koło Naukowe Biologów Im. Dr. W. Chętnickiego (Wydział Biologii Uniwersytet w Białymstoku).
  • Koło Naukowe Inżynierii Środowiska, Sekcja Inżynierii Sanitarnej (Uniwersytet Rolniczy w Krakowie).
  • Koło Naukowe Leśników Instytutu Nauk Leśnych Politechniki Białostockiej (Politechnika Białostocka).
  • Koło Naukowe Żywienia i Profilaktyki Żywieniowej UWM w Olsztynie (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie).
  • Studenckie Koło Naukowe Embriologów i Biotechnologów Explantatus Uniwersytetu Gdańskiego (Uniwersytet Gdański).

Spośród kategorii B:

• Aromat Natury (Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach).
  • ASUR2 (Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu).
  • Code for Green ZS Polkowice (Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach).
  • Koło Przyrodnicze (Szkoła Podstawowa im. ks. prałata J. Waląga).
  • Koło Przyrodniczo- Ekologiczne SP24 Zabrze (Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu).
  • Och! Klim-Ek (Och! Klim-Ek).
  • Szkolna Konferencja klimatyczna (Urząd gminy Wrocław, Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika).
  • Szkolne Koło Turystyczne (Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie).
  • Tajemnicze Bobry (Szkoła Podstawowa im Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydlinie).
  • Zespół młodzieżowy TMZCh (Stowarzyszenie Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej).
  • Zielona Banda (Szkoła podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej).
  • Zielony Patrol (Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy).

Serdecznie gratulujemy zwycięskim zespołom.