WARSZAWSKIE SZKOLNE SMAKI

19 listopada 2013

WARSZAWSKIE SZKOLNE SMAKI

Zbliża się ósma już konferencja z cyklu Szkolne Smaki. We wtorek 3 grudnia w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie dotyczące zdrowego żywienia w szkołach. Fundacja BOŚ razem z Fundacją Szkoła na Widelcu serdecznie zaprasza na ostatnią w tym roku konferencję dla dyrektorów szkół województwa mazowieckiego.

Wydarzenie odbędzie się w Sali Odczytowej Centralnej Biblioteki Rolniczej na ul. Krakowskie Przedmieście 66. Podczas konferencji opowiemy o zwyczajach żywieniowych dzieci i młodzieży szkolnej. Przedstawimy przykłady dobrych praktyk, jak skutecznie zmieniać organizację żywienia w polskich szkołach. W ramach konferencji prelegenci poruszą tematy związane z problematyką otyłości i nadwagi wśród dzieci. Eksperci omówią jak wyglądają  kompetencje dyrektorów szkół w zakresie organizacji żywienia w placówkach oświatowych.

Konferencji będą towarzyszyć warsztaty kulinarne prowadzone przez Grzegorza Łapanowskiego. Zaprezentujemy ciekawe techniki kulinarne i przepisy rekomendowane dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy  wszystkich dyrektorów placówek edukacyjnych z województwa mazowieckiego do udziału w projekcie. Więcej informacji i formularz rejestracji są dostępne na stronie -> www.szkolnesmaki.pl