Uruchomiliśmy nowy projekt: Akademię Fundacji BOŚ!

28 października 2022

Uruchomiliśmy nowy projekt: Akademię Fundacji BOŚ!

Akademia Fundacji BOŚ to ogólnopolski konkurs grantowy adresowany do młodzieży szkolnej oraz studentek i studentów. Ideą Konkursu jest wspieranie najlepiej działających uczniów, nauczycieli i studentów w obszarze ochrony środowiska biorąc pod uwagę przede wszystkim ich dotychczasowe osiągnięcia, a także projekt działań, które zamierzają sfinansować z uzyskanego w Konkursie grantu.

Zapraszamy grupy młodzieżowe i studenckie koła naukowe działające na rzecz ochrony środowiska do ubiegania się o granty na swoją działalność. Na wnioski czekamy do 15 grudnia br.

Żeby ubiegać się o grant wystarczy się zarejestrować (do 30.11.2022) i przesłać wniosek (do 15.12.2022), który dokumentuje dotychczasową i planowaną działalność grupy. Uzyskane środki możecie przeznaczyć na dowolne cele związane z działaniami na rzecz ochrony środowiska – mogą to być badania, warsztaty edukacyjne czy też przedstawienia teatralne dla najmłodszych.

Wszelkie zasady znajdują się na stronie konkursu: akademia.fundacjabos.pl

Zapraszamy!