Ruszyła 13. edycja projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”!

29 września 2022

Ruszyła 13. edycja projektu

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym! Z radością ogłaszamy, że 13. edycja ogólnopolskiego projektu edukacji prozdrowotnej „Zdrowo jem, więcej wiem” jest już uruchomiona.

Projekt jest skierowany do zerówek (przedszkolnych i szkolnych) oraz klas 1-3 ze szkół podstawowych. Jest podzielony na dwa etapy:

• jesienno-zimowy
  • wiosenny

Zespoły mogą wziąć udział w obu etapach lub tylko w jednym z nich. Każdy etap to kompilacja zadań i zabaw dotyczących zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Poruszane będą między innymi tematy owoców i warzyw, Piramidy Zdrowia czy śniadań.

Zespoły, które chcą rozpocząć przygodę od etapu jesiennego powinny zarejestrować się na stronie projektu zdrowojem.fundacjabos.pl do 31 października 2022 r.

Z kolei zespoły, które chcą wziąć udział dopiero w etapie wiosennym na zgłoszenie mają czas do 1 lutego 2023 r.

Zapraszamy do udziału!

Strona projektu: zdrowojem.fundacjabos.pl