PRZYZNALIŚMY DOTACJE NA PROJEKTY WOLONTARIUSZY BANKU I DOMU MAKLERSKIEGO

27 kwietnia 2012

PRZYZNALIŚMY DOTACJE NA PROJEKTY WOLONTARIUSZY BANKU I DOMU MAKLERSKIEGO

Przez najbliższe tygodnie 62 pracowników Grupy Kapitałowej BOŚ przepracuje ponad tysiąc godzin na rzecz swoich społeczności. Prawie 30 tys. zł trafi bezpośrednio do lokalnych fundacji, stowarzyszeń i instytucji publicznych.

Wśród dofinansowanych projektów znalazły się m.in.: szkolenie na temat podstaw ekonomii dla osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną oraz pomoc dla ośrodka dla bezdomnych w Warszawie, półkolonie dla dzieci z najbiedniejszych rodzin w Baniosze, doprowadzenie wody bieżącej do domu ubogiej rodziny wielodzietnej z okolic Czerwińska. Są także projekty proekologiczne: zarybianie Jeziora Głębokiego w Szczecinie oraz sprzątanie akwenu „Piast” w Opolu przez grupę płetwonurków ze stowarzyszenia: Diving-Ecology-Education.

Kolejna edycja konkursu zostanie ogłoszona po wakacjach.

Pełna lista dofinansowanych inicjatyw znajduje się w firmowym intranecie oraz w panelu: mikrodotacje.fundacjabos.pl (dostępne po zalogowaniu)