PRZYRODA U TWOICH DRZWI: WYNIKI

21 grudnia 2010

Jury I Ogólnopolskiego Konkursu fotograficzno-filmowego „Przyroda u Twoich drzwi” po wnikliwym zapoznaniu się z 239 nadesłanymi pracami przyznało nagrody i  wybrało zdjęcia i filmy na wystawę. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

FOTOGRAFIA

KATEGORIA: SZKOŁA GIMNAZJALNA

  • I miejsce: Krystyna Rudzka z Gimnazjum Specjalnego w Dorohusku , 15 lat „Pomoc sąsiedzka”
  • II miejsce: Ewa Malwina Kulig z Gimnazjum w Grzegorzewie, 14 lat „Przepraszam, czy tak wygląda las?”
  • III miejsce: Dominika Dziewiałtowicz z Gimnazjum im. Orła Białego w Ustroniu Morskim, 14 lat „Wypracowanie z siedmiokropką”
  • Wyróżnienie: Karolina Tałałaj z Gimnazjum w Jasionówce, 15 lat „Strażnicy pamięci”
  • Wyróżnienie: Martyna Bluszcz z Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Pacynie, 15 lat „ Sukcesja wtórna”

KATEGORIA: SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

  • I miejsce: Sławomir Stanowski z ZSO Nr 2 II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu, 17 lat „Pan ciekawski”
  • II miejsce: Ewelina Kocoń z Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Głuchołazach, 17 lat „Samotność w mieście”
  • III miejsce: Marcin Rozmus z I Liceum Ogólnokształcącego im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej, 18 lat „Szklarnia”
  • Wyróżnienie: Jakub Niewiński z III Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim, 16 lat „Uległość techniki wobec sił natury”
  • Wyróżnienie: Mariusz Rudzki ze Szkoły przysposabiającej do pracy w Dorohusku, 20 lat „Nadzieja”
  • Wyróżnienie: Artur Łoś z Zespołu Szkół nr 5 im. K. Brzostowskiego w Ełku, 17 lat „Dzisiaj na obiad dziczyzna”
  • Wyróżnienie: Piotr Mata z Zespołu Szkół Komunikacji im. H. Cegielskiego w Poznaniu, 17 lat „Kwiatowa impresja”

FILM

KATEGORIA: SZKOŁA GIMNAZJALNA

  • I miejsce: Żaneta Tomaszewska z Gimnazjum im gen. Mariusza Zaruskiego w Ustce
  • II miejsce: Julia Orlik z Gimnazjum nr 1 im. 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty w Lublińcu

KATEGORIA: SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

  • I miejsce: Kuba Babiak z I Liceum im. T. Kościuszki w Koninie
  • II miejsce: Przemysław Kamiński z Zespołu Szkół Nr 25 Technikum we Wrocławiu
  • III miejsce: Marcin Gesing z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych im. Macierzy Ziemi Cieszyńskiej w Cieszynie
  • Wyróżnienie: Paweł Borowy z X LO im. I. J. Paderewskiego w Katowicach
  • Wyróżnienie: Patrycja Zalewska z Zespołu Szkół im. W. Łukasińskiego Liceum Ogólnokształcącego w Skępem
  • Wyróżnienie: Marcin Dorożko z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Opocznie

Do wystawy zakwalifikowali się:

  • Aneta Drozdowska z Samorządowego Gimnazjum w Podgajach, 15 lat „Powracam”
  • Katarzyna Najberg z Zespołu Szkół Nr 2 im. ks. prof. J.Tischnera w Żorach, 17 lat „Łamiąc wszelkie zakazy”
  • Roksana Grądz z Zespołu Szkół Fototechnicznych w Warszawie, 16 lat „Opona”
  • Ewa Łaganowska z Zespołu Szkół w Mogilnie, 16 lat „Siła przetrwania”
  • Agata Antosiewicz z Gimnazjum nr 2 im. I. Sendlerowej w Otwocku, 13 lat „Sikorka przy pracy”
  • Maria Adamus z ZSP nr 2 im. Zjednoczonej Europy w Oławie, 18 lat „Wyjdźmy z ukrycia”
  • Mateusz Barygnów z Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. M.Kopernika w Białymstoku, 18 lat „Ślimak na torach”
  • Justyna Markuszewska z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Puszczy Mariańskiej, 13 lat „Piękno, którego nie dostrzegamy”
  • Karina Płonka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kaliszu, 17 lat „Jestem, mimo wszystko, jestem”
  • Karolina Bryndza z Gimnazjum w Terpentynie, 14 lat „Pomarańczowe Plemiona”
  • Weronika Klimek z ZSO Gimnazjum nr 2 w Bielsku – Białej, 13 lat „Trochę młodości na starości”
  • Anita Orczyk z Gimnazjum im. mjr. Jana Piwnika „Ponurego” w Rzepinie, 15 lat „Cud życia”
  • Wiktoria Milczyńska z ZS Jana Pawła II Gimnazjum w Łazach, 13 lat „Trawa”
  • Weronika Szymańska z ZS Gimnazjum w Maszewie, 15 lat „Drzewa powracają na swoje miejsca”
  • Justyna Stanek z Zespołu Szkół Publicznych Gimnazjum w Krzeszowie, 15 lat „Ząb czasu”
  • Dominika Mierzejewska z Gimnazjum Katolickiego im. Jana Pawła II w Gdyni, 15 lat „Beton z chrzanem”
  • Wojciech Jenerowicz z Zespołu Szkół Publicznych Nr 3 Gimnazjum w Pleszewie, 14 lat „Mimo wszystko…”
  • Kamila Skupień z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie, 16 lat „Brama natury”