MINIKONKURS FOTOGRAFICZNY DLA PRACOWNIKÓW BOŚ

12 sierpnia 2014

Ogłaszamy mini  konkurs na najlepsze pro-ekologiczne zdjęcie Pracownika Banku Ochrony Środowiska!

Jeśli ktoś z Was (pracowników BOŚ Banku) ma jakieś nietypowe zdjęcie, z którego jest dumny, pokazujące Wasz związek z otaczającą nas przyrodą zapraszamy do podzielenia się tym z Nami!

Uprawiasz ogródek? Uwielbiasz piesze wycieczki? Interesujesz się recyklingiem? Żeglujesz i masz stały kontakt z naturą? Chętnie pokażemy Twoje zdjęcie na łamach naszego magazynu! Może tym samym zarazisz swoją pasją innych!

Jak to zrobić?

Wystarczy wysłać jedno zdjęcie pokazujące twoje eko-hobby wraz z krótkim (dwu-trzy zdaniowym opisem). Wybrane historie zostaną opublikowane w najbliższym wydaniu gazety, a autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają nagrody książkowe!

Zdjęcia wraz z krótkim opisem możecie wysyłać na adres:

biuro@fundacjabos.pl
temat: Mini-konkurs fotograficzny

Czekamy do poniedziałku (18.08.2014)

Pozdrawiamy,

Zespół Fundacji BOŚ