JESTEŚMY DUMNI Z TEGO CO ROBIMY I CHCEMY O TYM OPOWIEDZIEĆ.

7 lutego 2018

JESTEŚMY DUMNI Z TEGO CO ROBIMY I CHCEMY O TYM OPOWIEDZIEĆ.

Fundacja Banku Ochrony Środowiska działa od 2009 roku. Zrealizowaliśmy kilkanaście programów, angażując w tym czasie tysiące uczniów i ich rodziców w działania na rzecz ochrony środowiska i zdrowego stylu życia. Jeśli też uważacie nasze działania za ważne i inspirujące zagłosujcie na naszą Fundację w V edycji ogólnopolskiego programu ODPOWIEDZIALNIE Z NATURĄ. EKO-INSPIRACJA 2017 w kategorii EDUKACJA 2017.

„Eko-Inspiracja” to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień ekologicznych w Polsce, a także jedno z największych wydarzeń propagujących idee zrównoważonego rozwoju. Tytuł ten przyznawany jest co roku innowacyjnym, ekologicznym organizacjom i instytucjom zaangażowanym na rzecz poszanowania środowiska naturalnego i zrównoważonego rozwoju.

Kluczowym elementem „EKO-INSPIRACJI” jest otwarty, ogólnopolski plebiscyt on-line, w którym każdy może oddać głos na znane i lubiane organizacje związane z obszarem ochrony środowiska.

Na Fundację BOŚ można zagłosować w kategorii EDUKACJA 2017:

Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora konkursu.