FUNDACJA BOŚ NA NARODOWEJ WYSTAWIE ROLNICZEJ

29 listopada 2018

FUNDACJA BOŚ NA NARODOWEJ WYSTAWIE ROLNICZEJ

Już w ten weekend, od piątku 30 listopada do 2 grudnia, zapraszamy wszystkich sympatyków Fundacji BOŚ z Poznania i okolic do odwiedzenia naszego stoiska podczas Narodowej Wystawy Rolniczej. My też tam będziemy!

Narodowa Wystawa Rolnicza to niezwykłe wydarzenie zorganizowane z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Organizatorem przedsięwzięcia, które odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, jest resort rolnictwa. Wstęp na ekspozycję we wszystkie dni jest wolny. To wspaniała okazja do zaprezentowania tradycji wsi i współczesnych osiągnięć rolnictwa. Na odwiedzających czekają liczne degustacje, pokazy kulinarne, a także konkursy, zabawy i animacje dla dzieci.

Wśród atrakcji Fundacji znajdziecie:

• Ekologiczne kino
  • Grę edukacyjną „Tradycyjny Sad”
  • Składanie domków dla dziko żyjących pszczół

Chętnym opowiemy o naszych projektach edukacyjnych , a w szczególności o ruszającej właśnie 2. edycji projektu „Tradycyjny Sad” -> www.tradycyjnysad.pl

Szukajcie nas w 8 pawilonie, codziennie od godziny 9.00 do 18.00.

Do zobaczenia!