DRUGIE MIEJSCE DLA FUNDACJI BOŚ

2 marca 2018

DRUGIE MIEJSCE DLA FUNDACJI BOŚ

Dzięki głosom naszych kolegów i koleżanek z Banku oraz Domu Maklerskiego, głosom nauczycieli, z którymi współpracuje Fundacja, a także naszych sympatyków, odebraliśmy dyplom – wyróżnienie za zajęcie drugiego miejsca w plebiscycie „Eko-Inspiracje 2017” w kategorii – Edukacja. Konkurs przygotował portal ekorynek.com, była to już jego piąta edycja. Wręczenie nagród odbyło się 28 lutego 2018 r. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Uznanie internautów to bezpośrednie potwierdzenie, że projekty i programy Fundacji znajdują uznanie wśród uczniów, nauczycieli, rodziców i społeczności lokalnych – zapewnia Radosław Żuk, Prezes Fundacji BOŚ. – Jednak efektywność działań zależy od zespołu, który ma doświadczenie, świetne pomysły i wie jak skutecznie je realizować, a przy skali naszych projektów jest to duża sztuka. Dlatego nagroda i symboliczny laur zwycięstwa należą się: Basi, Oli, Marysi i Adamowi.

W kategorii „Edukacja” internauci najwyżej ocenili ekologiczne działania Studenckiego Koła Naukowego Inżynierii Środowiska Politechniki Rzeszowskiej.
W plebiscycie internauci głosują na firmy, instytucje i organizacje w następujących kategoriach: firma, produkt, partnerstwo, edukacja, wypoczynek oraz eko żywność.

Wszystkim pracownikom i sympatykom, którzy oddali głos lub ciepło pomyśleli o Fundacji, bardzo dziękujemy. Za rok zawalczymy o główną nagrodę!