BUDOWANIE DOMKÓW DLA PSZCZÓŁ, WARSZTATY DECOUPAGE, ZAWODY SPORTOWE CZYLI SPAŁA 2015

22 czerwca 2015

Bardzo dziękujemy wszystkim Pracownikom Banku Ochrony Środowiska za tegoroczny  wspólny pobyt w Spale!
Frekwencja była bardzo duża. Łącznie przyjechało prawie 500 Pracowników BOŚ Banku.

Gratulujemy wszystkim, którzy brali udział w rywalizacjach sportowych. Odbyły się m. in turniej siatkówki, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz biegi przełajowe. Fundacja zorganizowała wspólne budowanie domków dla owadów. Pracownicy własnoręcznie wykonali ponad 20 drewnianych domków, które później mogli zabrać i zawiesić w swojej okolicy. Zorganizowaliśmy także warsztaty z Decoupage dla początkujących. Ozdabialiśmy przedmioty codziennego użytku, takie jak chusteczniki czy podkładki pod kubek.

Wielu Pracowników przystąpiło także do programu „Pomagam Cały Rok” Fundacji BOŚ, dzięki któremu wspolnie pomagamy zdolnym dzieciom z ubogich rodzin. Serdecznie dziękujemy
i witamy nowych darczyńców!

Dwa lata temu wspólne gotowanie, w zeszłym pierwsza pomoc,  teraz Decoupage i domki dla pszczół, a co w przyszłym?

Jeżeli macie jakieś pomysły w czym oprócz zawodów sportowych chcielibyście wziąć udział piszcie na adres:
aleksadra.walczak@fundacjabos.pl