25. Festiwal Nauki

15 września 2021

25. Festiwal Nauki

Fundacja Banku Ochrony Środowiska oprócz realizowanych z powodzeniem od 11 lat licznych działań edukacyjnych na rzecz dzieci i młodzieży szkolnej chce inicjować i wpierać różnego rodzaju wartościowe przedsięwzięcia związane z edukacją i ochroną środowiska także na poziomie szkół wyższych oraz przy współpracy ze światem nauki. Dlatego z dumą zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Jubileuszowy 25. Festiwal Nauki, który odbędzie się w dniach 17-26 września 2021 w Warszawie, dla którego Fundacja BOŚ jest głównym darczyńcą.

Szczególnie zapraszamy na debatę inauguracyjną „Ekonomia zieloności, czyli czy da się skorzystać na pomaganiu planecie?”, która odbędzie się 17 września o g. 18.00 w Starej Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego (Aula, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28), w której weźmie udział pan Łukasz Tarnawa Główny Ekonomista Banku Ochrony Środowiska – naszego Fundatora.

Więcej o Festiwalu Nauki www.festiwalnauki.edu.pl
Do pobrania: Program Festiwalu Nauki (plik PDF)